منو اصلی
اخبار > برگزاری اولین کنفرانس ملی شبیه سازی سیستم های مکانیکی در واحد اهواز


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین کنفرانس ملی شبیه سازی سیستم های مکانیکی در واحد اهواز

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز :

در این کنفرانس دکتر شهرام شهرویی دبیر اجرایی نخستین کنفرانس ملی شبیه سازی سیستم های مکانیکی با اشاره به ضرورت های برگزاری کنفرانس شبیه سازی سیستم های مکانیکی، گفت: برگزاری کنفرانس شبیه سازی سیستم های مکانیکی با هدف به اشتراک گذاشتن دانش صاحب نظران در استان خوزستان که با داشتن شرکت های صنعتی عظیم از جمله شرکت نفت، حفاری، فولاد و صنایع وابسته، نیروگاه های حرارتی و برق آبی و نیز دارا بودن کارگاه های مجهز و وجود پژوهشگران با تجربه قطب صنعتی کشور محسوب می شود، از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی تصریح کرد: 250 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس رسیده است که پس از داوری 27 مقاله به عنوان سخنرانی و 105 مقاله نیز در قالب پوستر پذیرفته شدند.

شهرویی حامیان این کنفرانس را دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت های صنعتی از جمله ملی حفاری، خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، مناطق نفت خیز جنوب، نیروگاه رامین اهواز، سازمان آب و برق خوزستان، انجمن های انفورماتیک ، آهن و فولاد ایران، علمی مهندسی حرارتی و پژوهشی ایران اعلام کرد.

پروفسور محمدرضا اسلامی چهره ماندگار کشور و استاد برجسته دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان سخنران کلیدی مراسم افتتاحیه به طرح مباحث علمی در خصوص روش های طراحی مدرن ابزار و ماشین آلات صنعتی مقاوم که در تنش فشار و حرارت بسیار بالا به کار می روند، پرداخت.

گفتنی است نخستین کنفرانس ملی شبیه سازی سیستم های مکانیکی از صبح امروز سوم اسفند ماه به مدت 2 روز در 5 پنل در سالن آمفی تئاتر شهید بهشتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در حال برگزاری است. مراسم اختتامیه این کنفرانس با معرفی برگزیدگان ظهر فردا پنج شنبه چهارم اسفندماه برگزار می شود./16


١٢:٣٩ - چهارشنبه ٣ اسفند ١٣٩٠    /    شماره : ٣٥    /    تعداد نمایش : ٢٣٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز
iauahvaz.ac.ir